Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dne 31.8.2009 byla nakryta Beris Black od Růžové vily tricolorním pejskem Coltem Shamon Balambi. Štěňátka čekáme okolo 1.11.2009 a k odběru budou okolo vánoc. Moc se na ně těšíme.

6.10.2009: Beriska už začíná kulatět, takže štěňátka jsou dobře založena.

17.10.2009 . Beriska má krásné bříško, ostříhali jsme srst okolo cecíků a připravujeme místo pro zrození nového života.

30.10.2009 se Berisce narodila tři krásná štěňátka, dva pejsci a jedna fenečka. Mamina se vzorně stará a malá miminka se mají čile k světu, lépe řečeno k cecíkům. Máme z nich velikou radost.

15.11. včera štěňátka otevřela očička a pokoušejí se o první vrávoravé krůčky. Mají už víc jak trojnásobek porodní váhy. Začínají si spolu hrát (spíš se přelézají a ožužlávají). Jsou to kouzelní plyšáčci. Beriska je pečlivá máma. Ostříhali jsme drápky a ještě trochu zabrousili papírovým pilníčkem, Beriska měla okolo cecíků samý škrábanec.

20.11.štěňátka dostala jména: fenečka je Blackberry, pejsci Basso a Best. Také dostala první odčervovací pastu.

28.11. dneska dostala štěňátka první příkrm, kaši se lžíčkou medu a kouskem másla. Nic se nemusela učit, padla do misky a vylízala za pár minut.

1.12.štěňátka už dostávají granulky namočené ve vývaru, pár kousků masa a trochu těstovin s mrkví. Chutná jim. Mamka Beriska by jim tak ráda pomáhala, musím ji dost držet!! Jsou to teď baculatí a chlupatí medvídci. Hrají si spolu i s hračkami a malá Beriska se pere s klukama.

8.12.Pejsci už jsou jako kuličky, malí plyšoví medvídci.

18.12.tak psí děcka už jsou očipovaná a naočkovaná. Kluci ani nepípli, malá Beriska při čipování plakala. doma už se zase prali ale máma je důkladně oňuchávala a olizovala.

20.12.štěňátka chodí každé poledne na chvilku na zahrádku, řádí ve sněhu, lítají a válí se, skáčou jako kozlíci. Dostávají 3x denně granulky namočené ve vývaru a stále pijí i od mámy Berisky.

22.12. dneska jde do světa malá Beriska, jede do Dačic. Je celkem v pohodě, dostala sebou výbavu i hračky.

23.12. tak dneska jede Basík do Brna. Je trošku smutný. Také dostal sebou výbavu, tak bude pár dní cítit mámu a sourozence.

27.12. s Bestíkem jsme si užili pěkné vánoce a dopoledne si pro něj přijela nová panička. Byl úplně v pohodě a se svojí výbavou odjel do Jeseníků na Červenohorské sedlo.

Štěňátka jsou v nových domovech, přeji jim šťastný a spokojený život.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Byla nakryta Blackerry Drsná Vysočina pejskem bluemerle  Eskimo Bi z Denveru chovatelky Mlady Svobodové. Štěňátka se mají narodit 7.7.  a k odběru budou koncem srpna. Budou vychována s velkou láskou v rodině, plně socializovaná, očkovaná. Moc se na štěňátka těšíme.

2.7. se narodila dvě štěňátka, jsou to tricolorní krásné fenečky. Všechny tři holky jsou v pořádku, mamina se dobře stará a štěňátka se mají čile k cecíkům. Máme z nich všichni velkou radost.

17.7. štěňátka jsou jako kuličky a dostala jména Casiopea a Cleopatra.

 

Náhledy fotografií ze složky štěňátka

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nádherné nadělení

(Veronika, 7. 12. 2009 10:52)

Čauky babko,
ještě jednou gratuluji k takové nadílce. Děti jsou nádherné a krásně baculaté. Je vidět, že podzimní potomci se mají čile k světu a k mlíčku. Hezky si to užij a malým medvídkům přeji nejlepší možné páníčky.
Pa a zase se uvidíme na crosse...